Archiv pro: Margueritte Weinlich

ROZHOVOR: BlackOut – post apocalyptic steampunk fire theatre

Dámy a pánové, je nám ctí Vám přinést pořádně rozpálený rozhovor plný ohně, vzrušení a velkolepé podívané! Na otázky nejen ohledně steampunku odpovídalo nám steampunkerům důvěrně známé uskupení BlackOut.

Na našem Steampunkovém & Viktoriánském pikniku 2018 vyvrcholí program ohnivou a divokou předváděčkou právě v podání BlackOut – post apocalyptic steampunk fire theatre. Těšíme se již 14. července 2018 v Havlíčkových sadech na obvyklém místě! ;)

BlackOut – post apocalyptic steampunk fire theatre


„Až zhasnou všechna světla, zůstane jen oheň”

BlackOut je relativně nová skupina, která vznikla více méně náhodou z několika členů žonglérského kroužku a dalších přátel. První představení se nazkoušelo na žádost kamaráda, který potřeboval na akci fireshow.

Již během prvních návrhů scénáře vyšlo najevo, že nikdo nemá zájem připravovat klasickou fireshow, jak ji známe z mnoha akcí.
Na základě předchozích zkušeností spojili fireshow s pohybovými choreografiemi, scénickým divadlem a kaskadérskými bojovými scénami, čímž vzniklo originální představení.

Myšlenku „dělat to jinak“ podtrhují i dva vizuální styly, na které se skupina zaměřila, a to post apocalyptic a steampunk. V obou případech jde o nádherné kostýmové záležitosti, které nechávají prostor pro fantazii a kreativitu a dramaticky doplňují ohňivé divadlo.

„Dělat to jinak“ se projevuje i při tvorbě choreografií, které nevycházejí ze zažitých standardů, ale snaží se objevovat vlastní styl prezentace v souladu s netypickou hudbou. Vzhledem k tomu, že několik členů BlackOutu se pohybuje v oblasti audiovizuální tvorby, skupina postupně vytváří i svou video produkci. V současnosti je prezentován klip „First Encounter“, který je úvodem k postupně se rozvíjejícímu se fantazijnímu příběhu o BlackOutu
v post apocalyptickém světě.

BlackOut se nám již několikrát na českých steampunkových událostech představil a troufáme si říct, že všechna vaše vystoupení steampunkery velice zaujala. Steampunk je styl téměř neomezených možností, plný individuality a fantazie.
Co máte na steampunku nejraději?

Steampunk je originální, různorodý, zaujaly nás především technické detaily ve spojení s elegancí. Baví nás neomezené možnosti vizuálně různorodých alternativ, které se prolínají do jednotlivých postav našeho představení.

 Jak vnímáte atmosféru na představeních, které děláte pro steampunkery? Jsou steampunkeři jako diváci v něčem jiní oproti např. civilnímu publiku?

Každé publikum je individuální. Někdy stačí jedna parta nadšenců, která roztleská zbytek diváků už během prvních minut a někdy přichází potlesk až po prvních pyrotechnických efektech. Ať už jsme kdekoliv, vždy za námi diváci chodí a nadšeně sdělují, co se jim líbilo a kdy nás mohou vidět znovu.

U steampunkového publika je obrovská výhoda – jsme všichni na jedné módní vlně a vypadají skvěle na fotkách! :)

Neuniklo nám, že BlacOut vystupoval na několika velkých stylových akcích i v zahraničí. Jak jste se dostali k účasti na postapo festivalu „Luna Negra“ ve Španělsku?

Byli jsme pozvání na český postapo festival Junktown, kde si nás po vystoupení odchytl španěl Antonio s tím, že pořádá podobný festival ve Španělsku a my na něm rozhodně nemůžeme chybět. Začali jsme plánovat, jak se tam dostaneme, protože vybavení na show zabere spoustu místa a letadlo proto nepřicházelo v úvahu. Nakonec jsme získali obrovskou dodávku, kam jsme se jakžtakž vešli a pojali celý výlet jako eurotrip s výlety po zajímavých městech, baskováním i koupáním u moře.

Co Vás na festivalu „Luna Negra“ nejvíce uchvátilo? Přivezli jste si domů nějakou inspiraci pro svá show?

Luna Negra pro nás byl ohromný zážitek. Po organizační stránce, trochu chaos, ale to se u prvního ročníku omlouvá, zvlášť, když je tam taková atmosféra. Představte si polorozbořené westernové městečko uprostřed pouštní krajiny… Seznámili jsme se se světovým umělcem Carros de Foc a jeho úchvatnými alegorickými loutkami, natočili jsme záběry do našeho nového klipu a příjemně nás překvapila účast lidí z Junktownu. Samozřejmě spousta další inspirace na kostýmy a různé vychytávky…

Plánujete tento rok podobnou cestu za dobrodružstvím, nebo budete letos věrni pouze české scéně? Kde bude BlackOut vystupovat v nejbližší době?

Steampunková fotografická soutěž 2018

Dámy a pánové!

Máme již nějaký ten čas poněkud zastaralou profilovou fotografii, hledáme novou tvář STEAMzine.cz – steampunkeři v ČR a proto tímto vyhlašujeme steampunkovou fotosoutěž!

Zašlete nám na e-mail steamzineredakce (zavináč) gmail (tečka) com 1 až 3 fotografie (najednou, nebo postupně), na které jste Vy, anebo byla tato fotografie Vámi vyfocena. Můžete přihlásit i své selfie.

Do e-mailu nezapomeňte uvést své jméno/přezdívku/stránku na FB (či sdělení pokud FB profil nevlastníte) a popřípadě vzkaz, který bude zveřejněn společně s fotografií/fotografiemi!
Uzávěrka pro zaslání fotografií je dne 08.07.2018 ve 24:00 hodin, poslední fotografie budou zveřejněny v pondělí 09. 07. 2018.

Vyhlášení výherců proběhne přímo na Steampunkový & Viktoriánský piknik 2018, dne 14. 07. 2018! Sledujte událost pro více informací!

Odkaz na soutěžní album: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1757205294370855.1073741851.230769403681126&type=1&l=a99ecf8a00


V JAKÉM STYLU BY FOTOGRAFIE MĚLY BÝT?

Na fotce by měly být zřetelné tzv. goggles (známé jako svářečské, laboratorní brýle, tak typické pro steampunk) v jakékoliv podobě. Váš oděv může být ve steampunkovém, clockpunkovém, gaslamp fantasy, viktoriánském, aristokratickém, vintage, pin-up gothic či lolita, kyberpunk, postapo, wasteland a obdobném stylu. Zachycen může být i Váš cosplay.

PRAVIDLA & HODNOCENÍ:
– Všichni hlasující a soutěžící dají „to se mi líbí“ FB stránce STEAMZINE.CZ, výjimkou případů, kdy soutěžící FB profil nevlastní. Je doporučeno nasdílet soutěžní album i uveřejněnou soutěžní fotografii.

-Uzávěrka pro zaslání fotografií je dne 08.07.2018 ve 24:00 hodin, poslední fotografie budou zveřejněny v pondělí 09. 7. 2018, vyhodnocení a rozhodnutí o výhercích proběhne cca 3 dny před piknikem, o ukončení hlasování informuje STEAMZINE.CZ na svém FB.

– Soutěže se mohou zúčastnit fotografové i zachycení modelové, avšak platí, že přihlásit se lze s jednou a tou samou fotografií pouze jednou. Fotograf/model by měl souhlasit se zveřejněním fotografie.

– Fotografie mohou být zaslány v počtu max. tří na jednoho člověka, v dobré kvalitě. Fotografie nemusíte zaslat všechny najednou.

– Soutěžící mohou fotografie jakkoli sdílet, propagovat, žádat o „to se mi líbí“, avšak činit tak v rámci zachování slušnosti, morálních hodnot a zákonů ČR.

Všechny došlé fotografie se minimálně 1x za týden objeví na FB stránce STEAMZINE.CZ v soutěžním albu.

KDO A JAKÝM ZPŮSOBEM VYHRAJE?

O jednou výherci rozhodne počet „lajků“ u fotografie v soutěžním albu na FB stránce STEAMZINE.CZ, o druhé výhře rozhodne porota složená ze sponzorů pikniku a soutěže.

Výhry, ocenění a sponzory postupně zveřejníme, ale již teď je jasné, že se můžete těšit na velmi krásné a hodnotné ceny!

Fotografie budou postupně zveřejňovány i na facebookových stránkách Český steampunk.
Malá úprava pravidel či změna vyhrazena!

Vaše Margueritte Weinlich – Steampunk, Gothic & Victorian Lady
za Steamzine.cz

Benefiční parostrojní festival v Holoubkově 2018

 Letos se mimo jiné chystáme podpořit i Parostrojní festival v Holoubkově u Rokycan. Festival bude probíhat již tuto sobotu 12.05.2018 a vstupné je 100 Kč.

Přijďte se podívat i vy, mimo nádherné parní stoje se můžete těšit i na nás, zástupce českých steampunkerů a také na Miloslava Vaváčka se svým vystoupením z projektu „Experiment aneb plnou parou vpřed!

Událost na FB TADY.
 
Těšíme se!

O nejzajímavější steampunkové dílo 2016: vernisáž & výstava 22. 10. 2016

www.steamzine.cz/soutez

Steampunkový 4. ročník soutěže „O nejzajímavější steampunkové dílo“ je tady!

Pravidla a výhry naleznete ZDE.
Oficiální událost na FB naleznete TADY!

Zveme všechny obdivovatele steampunku, aby se pochlubili svými výtvory a uměním v soutěži, kterou pro Vás pořádá STEAMZINE.CZ – Ezin českého steampunku.CZ a Civil Steampunk. Přečtěte si soutěžní pravidla, podívejte se na hodnotné ceny, které můžete vyhrát a zašlete či přineste nám svoje soutěžní díla do uvedenho termínu!

Těšit se na Vás budeme na naší tradiční slavnostní vernisáži v Klempírna dne 22. 10. 2016 od 17 hodin!

steampunk_vyhlaseni_pozvanka-dl-4

steampunk_vyhlaseni_pozvanka-dl-4-mapa

~ PROGRAM VERNISÁŽE BUDE UPŘESNĚN!~
SLEDUJTE NÁS NA facebookových stránkách STEAMZINE.CZ

Jako vždy pro vás chystáme malý program, který bude ještě upřesněn a jednotlivé časy se mohou lehce pozměnit.

17:00 – 18:00 ~ entrée & welcome drink, malé občerstvení
17:30 ~ uvítání hostů & zahájení večera
18:30 ~ slavnostní vyhlášení steampunkové soutěže & předání cen
??:??  ~ volná zábava, volné seznamování, k poslechu steampunkový playlist

Po dobu programu bude k dispozici i malý fotokoutek ve kterém bude možnost se nechat zvěčnit například ve vašem steampunkově laděném kostýmu. :)

Nechte se inspirovat a podívejte se na fotogalerie z minulého ročníku od Martina Sihelskýho a Grestema.

 

Nemám páru: již druhý brněnský steampunkový večer

13615308_1823788287841642_290769902867817201_nNemám páru:

Brněnský steampunkový večer aneb pozvánka na akci

Vyhlížíte, kam za dobrodružstvím? Jediná česká ryze steampunková událost se vrací do brněských luhů a hájů! Druhý ročník festivalu Nemám páru je tady. Naleštěte kolečka, dofoukněte vzducholodě a připravte se na pořádnou jízdu! Čeká vás opět bohatý program plný hudby a přednášek, nebudou chybět sličné tanečnice, kostýmová soutěž, workshop a především se dočkáte prvního vystoupení steampunkových hudebních skupin v ČR! Vše vypukne již 24. září v brněnském klubu Slowone.

REPORT: STEAMPUNKOVÝ & viktoriánský PIKNIK 2016

Drahé dámy, milí pánové,

chtěla bych Vám všem poděkovat za ten nejúžasnější piknik tohoto roku!

Především děkuji za hojnou účast, za rozpustilou zábavu a laškování, skvělou atmosféru, kterou jste vytvořili, za ty nejlepší dobroty a vůbec za přátelské setkání, kterým jsme opět alespoň na chvilku zapomněli na všední život a velmi hravě se přesunuli nejen do dob minulých, ale také do světa ve kterém nic není nemožné! Musím říci, že jsem si dosyta užila steampunkovo -viktoriánské, snové, fantazií a dobrou společností okořeněné odpoledne, na které ani po měsíci nevybledly vzpomínky a ke kterému se v těchto vzpomínkách vždy ráda vrátím. Doufám, že se za rok opětovně setkáme v obdobném složení a strávíme dobrodružstvím nabyté odpoledne v příjemné společnosti, obklopeni dobrým jídlem, v Grottě – krásném skvostném srdci Havlíčkových sadů v Praze!

Co se dělo před piknikem?
Návštěva muzea Karla Zemana a projížďka historickou tramvají!

V pátek před piknikem, jsme se rozhodli uspořádat malý „warm up“ sraz spojený s návštěvou muzea Karla Zemana. V muzeu na pražské Kampě jsme prožili společně s Karlem Zemanem interaktivní odpoledne, dozvěděli se spousty zajímavých informací o jeho filmové tvorbě i životě a nafotili společně několik fotografií. Na závěr jsme dokonce měli možnost se projít přímo po molu u mlýnského kola, kam většina návštěvníků nemá možnost nahlédnout. Poté co jsme zamávali turistům na Karlově mostě, jsme si udělali malou procházku Prahou a zakončili setkání několika doušky piva z malého pivovaru ve voršilských klášterních zahradách. Kdo měl chuť, mohl se následující den zúčastnit předsrazu a se projet historickou tramvají. Této nostalgické jízdy jsem se bohužel nemohla kvůli přípravám zúčastnit, nicméně všem zúčastněným se moc líbila!

Honosní hosté a dobroty všude kam se jen podíváš!

Je mi potěšením, že jsme společně stvořili tradici – zvláště pro setkání, seznamováné, navazování nových přátelství a zvláště mě těší, že se náš piknik stal místem, kam se vydávají nejen staří známí a přátelé, ale také nováčci ve svých prvních outfitech a kostýmech. Také nás všechny velice těší, že za námi přijeli i naši přátelé ze zahraničí, Martin s Angelikou, kteří do Prahy jezdí poměrně často a poprvé také Yvonne s Jörgem. Yvonne a Angelika se ostatně umístili i v naší fotografické soutěži. ;)

Opět jste všichni přišli v přenádherných outfitech na kterých jsem mohla oči nechat! Různorodý dresscode zajistil opravdovou pestrost. Do vintage oděné dámy, gothický aristokratický  šmrnc, lolita a visual kei jako vystřižené z Alenky v říši divů,  steampunkové vyletněné róby krásných dobrodružek, anebo šaty něžných viktoriánských dívek, mechaničtí opraváři, ale i páni pistolníci, piráti, westernem inspirovaní gentlemani, či vojáci z Pruské armády císař pána! A nejen Ti!

Krom dokonale vyladěných outfitů patří k pravému letnímu pikniku i vlastnoručně připravené obžerstvení. Napekli jste ty nejlepší sušenky, lahodné katedrálové pivní bábovky, nebo vyrobili například čajové matcha raffaelo! Téměř jsem se styděla. Moje muffiny se sýrovým krémem (který postupně teplem přišel o svou nadýchanost) s čokoládovými odlévanými kolečky, šroubky a jiným steampunkovým harampádím a i můj dort s panna cottou s malinami a borůvkami  – ti bledli vedle těch všech dobrot závistí!

Letos jsme pořídili bytelný, přes půl metru vysoký, starožitný etažér a poprvé zkusili zorganizovat oficiálnější výměnu dobrot. A hle, velmi se to ujalo! Děkujeme všem, díky kterým byl náš výměnný etažér obtěžkán lahůdkami napříč všemi různými styly a kuchyněmi. Dokonce ani sám etažér v průběhu pikniku nestačil a jídla byla vyskládána okolo a k dispozici úplně všem! Je vidět, že steampunkeři se rádi dělí, vyměňují, zkouší nové chutě a nebojí se neznámého, stejně jako dobrodruzi v 19. století, kteří cestovali do dalekého Orientu. Oproti minulému roku těchto dobrot přibylo, proto také uvažujeme o přidání nové rubriky, kde by se daly recepty sdílet, zasílat, případně ty nejlepší články s vlastním fotopostupem odměnit nějakou tou cenou! Pokud by se někdo rád této rubriky ujal a spravoval ji, napiště buďto redakci, anebo Margueritte. ;)

Kavárna pana kavárníka Tomáše

K pravému viktoriánsky laděnému pikniku patří i čaj o páté. Jak mnozí z nás tuší, tato anglická tradice zdaleka nebyla jen o několika šálcích čaje s mlékem. Doba mezi obědem a večeří byla dlouhá, proto se nedivme, že jistá baronka si k čaji ráda poroučela nejrůznější dobroty. Takovým tradičním „zákuskem“ k čaji byl ku příkladu okurkový sendvič a protože pro hosty našeho pikniku není nic nemožné, rozhodli jsme se společně s panem kavárníkem Tomášem a za doprovodu krásné Kameko z Maid kavárny, aby pro hosty sestavil a připravil viktoriánsky laděné menu!  Okurkové sendviče, několik šálků čaje či kávy, ovoce či skořicové sušenky, které s láskou pekla Kameko – to vše bylo možné si dopředu objednat! Na místě pobublávala voda ve starožitném samovaru na uhlí (který se v jisté chvíli vznítil a byl tak na okamžik parní atrakcí pro všechny kolem), čaj byl podáván v keramických šálcích, stejně tak občerstvení k němu připravené. Tímto Tomášovi a vůbec celé Maid kavárně děkujeme a pokud bude o viktoriánské menu zájem i příště, velice rádi se shledáme i příští rok!

Copak jsme si pro vás připravili?
Hudba, zpěv, přednáška, tetování hennou, střelnice i pikniková minihra!

Moc bych chtěla poděkovat Civil Steampunk za výzdobu celé Grotty. Výzdoba se jim nesmírně zadařila! Mohli jsme natrefit nejen na vzducholodě, ale i různé hodinky, klíče a další steampunkové a viktoriánské drobnosti, které podtrhovaly krásu Grotty a u kterých byla možnost se nechat zvěčnit na fotografie.

Po celou dobu pikniku bylo možné si nechat udělat tetování hennou u šikovné Neiry, která k nám přijela až z daleké Otravy. Orientální tradiční, ale i méně tradiční kresbu podle přání Neira zvládla do půl hodinky a za velmi příznivou cenu. Málokterý návštěvník odešel bez krásného obrazce na své ruce, paži či noze. I já jsem podlehla kráse tradičního „tetování“ a nechala jsem si nakreslit na hřbet ruky ornament, který mi vydržel několik dnů.

DeeDee from Mars se stala součástí piknikového programu se svými nejen fantasy, ale i písněmi ze života. Vysoká zrzka z cyberpunkového světa se svým širokým hlasovým rozsahem nás obšťastnila svou hrou na kytaru a zábavnými texty, které sama složila. Na pikniku bylo možné si zakoupit i její autorské CD s nahrávkami. Jak jsme se dozvěděli, momentálně také připravuje kompilaci svých písní ke stažení, nové webové stránky a doufáme, že také nové písně!

Zlyhad, Martina Bellovičová, šiřitelka podvědomí o steampunku a organizátorka nejedné nejen steampunkové akce v Brně, přijela do Prahy na piknik oslavit své narozeniny a pro návštěvníky pikniku připravila bohatou a informacemi nabytou steampunkovou přednášku. Steampunk tak představila všem začátečníkům a připomněla kořeny a základy všem ostatním.

Kolem páte hodiny nás poctili návštěvou Gabriela Houšková a Tomáš Houška. Oproti plánovanému vystoupení na violoncello nám dali možnost se zaposlouchat do tónů středověké hudby. Grottou se po zbytek odpoledne linuly rozverné romantické tóny a zpříjemnily všem konverzaci při doušcích čaje, pojídání donesených pochutin a podtrhli tak atmosféru a zábavu odpoledne.

Steampunková střelnice

Steampunková střelnice byla překvapením od pana Davida Kenjiro Karáska. V průběhu odpoledne v jednom zákoutí Grotty rozestavil malé cvičné terče v podobě vojáků a zvířátek do kterých jsme měli možnost zapůjčenou pistolí s  kuličkovou municí střílet. Cílem bylo porazit všechny zvířecí padouchy, anebo sestřelit všechny vojáky, kteří stáli v řadě vedle sebe. Nabít zbraň, která velmi věrně připomínala klasický revorver, odjistit, namířit, střelit a přitom se dokonale trefit do cíle nebylo až zase tak jednoduché, jak se na první pohled zdálo – nicméně radost ze zásahu byla poté o to větší! Mnohokrát děkujeme za možnost si tuto disciplínu vyzkoušet!

Pikniková minihra a tradiční skupinová fotografie

Pro tento rok jsem pro návštěvníky pikniku připravila symbolické dárečky za splněné úkoly v naší piknikové minihře. Na 40 z vás čekaly zdobné obálky s několika stylovými nálepkami či plackou, které se do jedné rozebraly. Doufám, že vás tyto maličkosti potěšily! Tuto hru bychom pod STEAMZINE.CZ chtěli rozšířit a vytvořit skutečnou hru o achivementy. To ovšem závisí na tom, zda by se této dobrodružné role chtěl někdo ujmout a také zda navážeme spolupráci s nějakými sponzory. :)

Vyhlášení fotografické soutěže

Před samotným závěrem pikniku jsme vyhlásili vítěze naší steampunkové fotografické soutěže 2016. Dva výherci byli vybráni přímo Vámi – podle poštu „lajků“ ve facebookovém albu a jeden výherce byl vybrán porotou. O vyhlášení soutěže si můžete přečíst TADY.

Výherci:

1. místo získala Yvonne Müller
2. místo zaslouženě patří fotografce Ireně Motlíkové
Cenu poroty získala Angelila Coufal

SPONZOŘI, od kterých získali soutěžící výhry:

Civil Steampunk, webové stránky
Sleeping Beauty, webové stránky
Classy Lady
Margueritte Weinlich & STEAMZINE.CZ
Petra Slováková & Český Steampunk

Úplnou fotogalerii si můžete prohlédnout ZDE.

Zakončení dobrodružství ve Dnu pytle

Po půl sedmé se naše sešlost pomalu začala přesouvat do Dna pytle, hobity a bavorskem inspirované pivnice s kvalitními pivními speciály a pivy z malých pivovarů.  Zatímco jsme společně s několika dobrovolníky ještě jednou prošli Grottou a rozloučili se s místem lehkým úklidem a odvozem vybavení, večer ve Dnu pytle se nesl v pohodové oduševnělé a chmelem opojené atmosféře až do popůlnočních hodin  nejen nad tématy steampunkovými.

 

Za STEAMZINE.CZ  připravila, organizovala a průběhem provázela Margueritte Weinlich

 

STEAMPUNKOVÁ facebooková FOTOSOUTĚŽ 2016: Výsledky & vyhlášení

Drazí steampunkoví nadšenci & milovníci páry!

Dovolte nám představit vítěze naší soutěže STEAMPUNKOVÁ facebooková FOTOSOUTĚŽ 2016!

Výsledky soutěže jsme již oficiálně vyhlásili na našem tradičním každoročním pražském steampunkovém pikniku dne 16. 7. 2016 (report z události již brzy!) a nyní vítěze představujeme i Vám všem, kteří jste na piknik nemohli dorazit a Vám, kteří prahnete po podrobnostech nejen o samotných výhercích, ale zvláště o podrobnostech o dárcích a cenách pro naše vítěze. :)

Jak to tedy dopadlo?

I přestože se mnohým nepodařilo fotografie zaslat na poslední chvíli do uzávěrky, celkem se u nás sešlo krásných 63 fotografií! Přesně tak, 63 úžasných dam a gentlemanů, rozličných modelů, stylů a kostýmů z různých koutů České republiky, Slovenska a i Německa! Za účast bychom Vám všem chtěli velice poděkovat a již nyní slibujeme, že soutěž rozhodně zopakujeme!

diplomy

1. místo získala Yvonne Müller, s úžasnými 177 „lajky“!
Yvonne si celý model tvořila zcela sama a její tvorbu můžete sledovat například na stránkách Bavarian Steampunk Fashion!

yvonnemuller

Mimochodem, Yvonne se svým přítelem Jörgem jste mohli v Praze potkat na našem sobotním steampunkovém pikniku. Prozradila, že se jim u nás velice líbilo a že určitě rádi přijedou i přístí rok. :)

2. místo zaslouženě patří fotografce Ireně Motlíkové z Plzně s 141 „lajky“, která nám zaslala temněji laděnou fotografii s Veronikou Máslovou v šatech z Ateliéru KIRKÉ Kateřiny Líbalové. Irena Motlíkovou můžete navštívit na webových i facebookových stránkách.

irenamotlikova

Rádi bychom tímto poděkovali Ireně Motlíkové i za pozvání STEAMZINE do Plzně, kde proběhlo steampunkové focení v DEPU 2015 s Margueritte a Karlem. Fotografie brzy umístíme i na náš facebook STEAMZINE.CZ.

…a nakonec!

Cenu poroty získala Angelila Coufal za povedené studiové fotografie. Modely se stali: Ruth, Jitka a Tomáš.

angelikacoufal
Dále  fotografie s Artemis a Martinem:

angelikacoufal2

Za umístění vítězům gratulujeme!

~
Co získali výherci soutěže?

4
0
2
3
1
5
SPONZOŘI, od kterých získali soutěžící výhry:

Civil Steampunk, webové stránky
Sleeping Beauty, webové stránky
Classy Lady
Margueritte Weinlich & STEAMZINE.CZ
Petra Slováková & Český Steampunk

Úplnou fotogalerii si můžete prohlédnout ZDE.

Páře zdar!

Soutěž za STEAMZINE.CZ  připravila a průběhem provázela Margueritte Weinlich' .