Archiv pro měsíc: Červenec 2015

VIDEOREPORT: červnový Viktoriánský & Steampunkový piknik 2015

Drazí steampunkeři!

Přinášíme Vám jedinečný VIDEOREPORT z Viktoriánského & Steampunkového pikniku 2015!

Děkujeme skvělé BearoviCZ, kterou můžete najít na BVCZ! web: http://barbea.wix.com/bvczhttps://steamzine.budinsky.net/videoreport-cervnovy-viktoriansky-steampunkovy-piknik-2015/

STEAMPUNKOVÝ & VIKTORIÁNSKÝ piknik, srpen 2015

STEAMPUNKOVÝ& VIKTORIÁNSKÝ piknik, srpen 2015
FB událost ZDE.

Krásné dámy, milí pánové!

Dovolte nám abychom Vás pozvali na piknik v sobotu 15. srpna, který se letos bude konat v Havlíčkových sadech u krásné Grotty.

~Dresscode~

steampunk, clockpunk, cyberpunk, postapo a další příbuzné styly, dále vřele vítáme všechny viktoriánské inspirace, cosplaye, dobové a historií inspirované oděvy z různých materiálů

od renesance až po cca 1. polovinu 20. století, včetně uniform a stylů jako gothic, dandy, aristocrat a samozřejmě lolita. ♥

Rádi uvidíme všechny, jenž přijdou načerpat inspiraci, avšak žádný kostým nevlastní. https://steamzine.budinsky.net/steampunkovy-viktoriansky-piknik-srpen-2015/ https://steamzine.budinsky.net/steampunkovy-viktoriansky-piknik-srpen-2015/Pevně věříme, že ve své sříni naleznete oděv, který bude alespoň lehce společenský. ;)

~Co se chystá?~

Naš piknikový dýchánek je především zaměřen na odpočinek u dobrého jídla, konverzaci a seznamování, popřípadě na nenucenou zábavu v podobě nenáročných deskových her, fotografování a spřádání tajných plánů na ovládnutí světa.

Nezapomeňte na deku, něco dobrého, úsměv a přátelskou náladu! ;)

Fotografování povoleno!


REPORT s fotkami z červnového pikniku 2015 si můžete přečíst ZDE!

Za STEAMZINE.CZ organizuje Margueritte Weinlich

REPORT: Viktoriánský & Steampunkový PIKNIK v červnu 2015

 ~
Psala se neděle. Po nebi se proháněly mraky střídaje se s modrou oblohou a s tu a tam vykukujícím zvědavým sluncem se přelévaly v lehké oblačno. I teplota byla vcelku příznivá. Ti z nás, kteří zvolili spíše těžší kostým, byli vděčni, že teploty nesahají ke třicítkám a bez obav si tak mohli užít pikniku plnými doušky. Oproti předpovědím, vyšlo počasí neuvěřitelně vstříc veškeré naplánované zábavě, a tak se všechny obavy z deště či zimy nakonec ukázaly býti liché.
 ~
Jako každý rok, i letos se konal tradiční letně naladěný a kostýmy okořeněný piknik. Letos jsme se nejen vrátili do krásných prostor Grébovky, ale i spojili síly a navázali přátelství s novým steampunkovým kadeřnictvím, které uspořádalo v ten samý den příjemnou otevírací akci!
  ~
Dámy a pánové, dovolte mi, abych uvedla svůj report nereport z červnového Viktoriánsko & Steampunkového PIKNIKU 2015! :)
  ~
 
 
~
~~  ~
Musím se přiznat, že velmi nerada píšu reporty, a zvláště reporty z událostí, které pořádám. Společně s pomyslným inkoustem, kterým píšu tyto řádky, se přidávají pocity, reakce, rozhovory s lidmi a vyvolávají ve mne spoustu malých vzpomínek. Omluvte proto, prosím, citovou zabarvenost, která bude článek provázet. Piknik jsem si velmi užila a určitě se to velmi projeví. Navíc nejsem kdovíjaký literát, píšu málokdy, proto berte některé mé neohrabané obraty s nadsázkou. ;)

  ~

REPORT PŘEVZAT Z BLOGU MARGUERITTE WEINLICH šéfredaktorky STEAMZINE.CZ

VIDEOREPORT z tohoto pikniku můžete nalézt ZDE.

' .