SteamUp Vol. IV v klubu HooDoo

Rok se s rokem sešel a blíží se další ročník SteamUp festivalu, největšího setkání všech příznivců ozubených koleček v okolních luzích a hájích. :)

Pro někoho je to možná překvapením, pro jiné vrcholem všemožného úsilí,  ať tak či tak, do dalšího SteamUp festivalu již zbývá jen necelých 6 týdnů. A tak vám krom plakátu, který ostatně již visí i na hlavní straně, přináším i krátký nástin toho, co vás čeká a snad nemine.

Jak bude letošní, v pořadí již čtvrtý, ročník SteamUp festivalu vypadat?

Opět se sejdeme v klubu HooDoo, tentokráte 27. Dubna 2013. Krom tradiční podívané na propracované outfity přátel či známých (jakož i lidí a automatů před SteamUp festivalem zcela neznámých), se letos můžete těšit na hudební produkci v podání kapely 4 Lišky a uvidíte i inspirující lightshow od skupiny InsPyro či třeba taneční vystoupení Pertakoin… Krom toho budete moci shlédnout doprovodnou výstavu a samozřejmě nebude chybět tržiště, kde si budete moci rozšířit svoji sbírku tematických doplňků o nějaké nové kreace přítomných kutilů.
Takže si připravte to nejlepší z vašich šatníků, vylaďte motory svých vzducholodí a jiných přibližovadel, ať cestou nikde neztroskotáte a 27. Dubna, v 19:00, či mírně později, se uvidíme na čtvrtém SteamUp festivalu ! :)

Vstupné na akci bylo letos stanoveno na 100 CZK

Plakát SteamUp 4

_______________________________________________

Post Scriptum:

Příprava takovéto velké akce, jakou SteamUp bezesporu je, se neobejde bez značného osobního nasazení a přestože naši elitní mechanici v přísně tajné podzemní laboratoři intenzivně pracují na klonovacím přístroji, v dohledné době není funkční prototyp očekávatelný. Natožpak v horizontu účelném pro využití v rámci SteamUp festivalu.
Hledáme tedy několik duší ochotných pomoci nám přímo v HooDoo. Je to jedinečná příležitost, jak poznat většinu přítomných a získat respekt i spoustu přátel  a nepřátel :).

Pro bližší info buď libovolným způsobem kontaktujte Lyrel, nebo mi pošlete aetherogram – Falkon.Nightsdale (at) gmail.com

Napsat komentář