SOUTĚŽ: O nejzajímavější steampunkové dílo

Vážení čtenáři,

ve spolupráci s Civil Steampunk jsme pro Vás připravili “Soutěž o nejzajímavější steampunkové dílo”, která je připravena pro všechny kreativní obdivovatele steampunku!

 

1.    cena:     dámský model „Okřídlená“ na míru/pánská košile „Dvouřadá denní“ na míru, vizitkář  + placky „Lady & Gentleman“, plakát A1 dle výběru, rozhovor na Steamzine.cz
2.    cena:    dámská háčkovaná vestička/těžítko „6x jinak“, dámský/pánský přívěsek s řetízkem, plakát A2 dle výběru
3.    cena:    pásek, dámská/pánská brož, plakát A3 dle výběru

Začátek přijímání děl: 1. 10. 2013
Uzávěrka přijímání děl: 15. 10. 2013
Adresa zasílání děl poštou: Pavla Hovorková, Šimonova 7, 163 00 Praha 6 – Řepy
V případě domluvení osobního předání v Praze pište na: info (zavinac) civil-steampunk.cz

Vyhlášení vítězů s vernisáží: 2. 11. 2013

Pravidla soutěže:

•    Do soutěže jsou přijímána díla výtvarného charakteru (kresba, malba, grafika, fotografie, sochy, objekty apod.) maximální velikost 2D formátu je A1, u 3D objektů maximální velikost do 50cm2.
•    Soutěž je anonymní: 2D díla musí být podepsána zezadu, 3D díla zespodu – včetně kontaktních údajů (jméno a příjmení, telefon, e-mail, adresa).
•    Věk autora není omezen.
•    Díla budou po ukončení soutěže vrácena autorům na jejich náklady a to buď osobním vyzvednutím, nebo zasláním na jejich vrub.
•    Porota složená z redakce Steamzinu a Civil Steampunku vybere 3 díla, která budou oceněna. Proti rozhodnutí poroty se nelze odvolat.
•    Všechny soutěžící autory porota obešle e-mailem s pozvánkou na vyhlášení vítězů, kde bude upřesněn čas a místo konání (v Praze).
•    Oceněným autorům budou ceny dány na místě vyhlášení vítězů. Pokud se autor nedostaví, cena se předá dle další vzájemné domluvy.

Civil-steampunk.cz

Napsat komentář