Dark Valentine 6 – Brno

Opona spadla a oba dva pařáty letošní Dark Valentine se chystají na lov.

15 .2. 2014 v Brně na Flédě vypukne další ročník slavné hudební party se špičkovými kapelami a tentokrát navíc i se spoustou stánků s gothickým a metalovým zbožím všeho druhu.

Nejlepší temná (anti) valentýnská akce již šestým rokem roztahuje své pařáty a touží po vás.


ĽAHKÁ MÚZA
http://bandzone.cz/lahkamuza
http://www.facebook.com/pages/Lahka-Muza-projekt-Hieros-Gamos/103368653072959?fref=ts

Slovenská Lahká Múza – pionýři nezávislé československé scény – v roce 2014 oslaví 30 let na scéně a v rámci tohoto výročí začne jejich oslavenecké “tažení” u nás v Brně! Představí nám kompletně nový program z aktuálního šestého CD ” BYŤ TVOJÍM ZRKADLOM” a připraví (jako vždy) vizuálně přitažlivou live show! Budou ozdobou našeho temného večírku.

MISTY WAYS
http://www.mistyways.com/
http://bandzone.cz/mistyways

Na maškarní bál masky rudé smrti a nevěstky babylonské vás přenesou strůjci této dekadentní noci, pohybující se na pomezí expresívního metalu s výraznými symfonickými prvky a dark rocku, čemuž skupina sama říká moon metal. Osloví vás hudbou vášnivou, temnou, mrazivou i dravou, prosycenou výraznými vokály zpevačky Katryny a kytarovým malířstvím. Hudbou, která i v ledovém únoru dýchne hřejivou vůní podzimu a mlhou, jež vás přiměje propadnout jejímu kouzlu, takže se přistihnete, že vám ještě cestou domů zní v hlavě slova „welcome to my world, to the harvest moon garden…“ A tentokráte i nových písní.

ARCH OF HELL
http://bandzone.cz/archofhell

Na vlně symfonického a melodického metalu s lehkým deathovým podbarvením vás domácí ARCH OF HELL vezmou do pekla a (možná) zpět. Dámský melodický vokál se střídá se screamem i growlem, náladové klávesy a neotřelé kytarové riffy slibují nevšední zábavu. Vokály i nástroje se zde skvěle doplňují, duní energií a víří v extatickém rytmu, odkazujícím k síle severského metalu. Nedivte se, vyzvou-li vás k zběsilému tanci.

CARPATIA CASTLE
http://www.carpatiacastle.cz/
http://bandzone.cz/carpatiacastle

Rumunské Karpaty a jejich podmanivé kouzlo kořeněné bezpočtem báchorek o nočních tvorech prahnoucích po krvi a neschopných zemřít si jako inspirativní roznětku zvolil nejeden umělec. Ať už dotyčný tvůrce třísnil papír inkoustem, plátno olejem či akvarelem, točil klikou kinematografického přístroje nebo své pocity zaklínal do přísného mřížoví notových osnov, mnohdy z jeho snažení vzešlo působivé dílo. Hudební cestou po stopách revenantů a vlkodlaků se dala i mostecká kapela CARPATIA CASTLE, jejíž samotný název nenechá nikoho na pochybách, kterým směrem se asi šíří pach krve.

CLAWED FOREHEAD
http://www.clawedforehead.com/
http://bandzone.cz/clawedforehead

Příznivci instrumentální hudby a klasických nástrojů pak zaplesají nad přítomností „české Apocalypticy“, skupiny CLAWED FOREHEAD v originálním nástrojovém složení: housle, dvě violoncella, kontrabas, bicí, s občasným obohacením o violu da gamba a zpěvy. Tóny vtrhnou do vašeho nitra jako apokalyptičtí jezdci a rozezní každou strunu až k extázi. Těšit se můžete na vlastní tvorbu kapely i oblíbené hity známých skupin.

STOKER
http://www.stoker.cz/
http://bandzone.cz/stoker

Čistě gothický rock v podání skupiny STOKER, jež si vybudoval na brněnské scéně značnou popularitu, vám pak zmrazí krev v žilách a hluboký hlas Roba Paterliniho protne srdce jedovým šípem vtipálka amora. Tempo se zpomalí a nastane příležitost, kdy si děti noci nad sklenkou absintu či panenské krve budou moci za poslechu líbivých hitů vyměnit svá tajemství.

SINNEMIA
http://bandzone.cz/Sinnemia

Brněnská formace působíci v kompaktní sestavě od roku 2012 hrající na pomezí heavy metalu a hardrocku. Sinnemia si buduje pozici především na klubové scéně s občasnými záskoky po moravských osadách, ale především v hlavním městě, čili Brně. Hudební vývoj se dá chrakterizovat slovy “postupné vytvrzování”, ale i přes to si songy zachovávají melodičnost. V současné době jsou pro fandy nahrávány a mixovány playlistové vály a na jaro kapela připravuje další emisi overových hudebních špeku.

DJ ZLYHAD

A jelikož vláda Valentýna nekončí s prvním rozjezdem, můžete protančit celý zbytek noci pod taktovkou DJ Zlyhad, jež vám splní veškerá hudební přání, než vás k ránu propustí tóny hořkosladké „Illusion“.

vstupné

A abyste si akci mohli užít všichni, stlačíme vstupné dolů víc, než je gravitační síla uprostřed černé hvězdy, takže cena v předprodeji je za to vše jen 150,- Kč. Lístky v předprodeji budou dostání v Indies na Kobližné od 20. 1. 2013.

Lístky jsou dále k dostání i na portálu www.smsticket.cz.

Přesná adresa je zde:

http://www.smsticket.cz/vstupenky/2006-dark-valentine-party-6-brno.aspx

Funguje to tak, že zašlete podle pokynů na uvedeném profilu SMS v hodnotě 50,- Kč čímž získáte rezervaci a právo dostat na místě akce v den konání vstupenku za předprodejovou cenu (kterou potom bez těch padesáti už zaplacených korun doplatíte na místě). Výhody? Nemusíte nikam chodit a nemusíte hned teď mít 150,- Kč.

Lístky můžete samozřejmě zakoupit i na místě v den konání akce, a to za 190,- Kč.

Napsat komentář