Viktoriánský a Steampunkový piknik 2014

Dámy a pánové,

rádi bychom Vás pozvali na letní piknik, jenž se bude konat 23. srpna, ve Vojanových sadech v Praze od 14 hodin (park není příliš velký – bez problémů nás určitě najdete :))

V letošním roce jsme se rozhodli uspořádat piknik ve steampunkovém i viktoriánském stylu, neb většina příznivců má k oběma těmto tématům velmi blízko a každý si tak může přijít na své. :)

PROGRAM:

14:30 – 15:00 WS. Shakeelah Tribe
15:10 – 15:40 Martin Šust
15:40 – 16:10 Petra Slováková + Tomáš Dostál
16:30 – 16:50 Rocky – Paruky dnes aneb co chcete vědět a nezeptali jste se
16:50 – 17:10 Monika Otmílie – šité šperky
17:15 Veronika Špornová – tanec fusion s hedvabnymi vejíři

~na programu se intenzivně pracuje, střípky dostupné na FB události~

Abychom si piknik jak se patří užili, a fotografům dali možnost příjemného focení a následně pro Vás krásných fotografií, obracím se na Vás s žádostí o zvolení vhodného nádobí a oblečení pro tuto příležitost.  Rádi bych v maximální míře omezili  plastikové nádobí a papírové tácky, a to z prostého důvodu – na fotografiích to nevypadá příliš lichotivě a stává se, že Ti, jenž zůstávají jako poslední uklízí plastikové nádobí po  dámách a pánech, kteří po sobě uklidit “opomněli”.

DRESSCODE :

Všechny možné historické i historizující styly jako např. renesance, baroko, rokoko, empír ( napoleonika) viktoriánská, edwardiánská éra, secese, Elegant Gothic, Lolita, Steampunk a příbuzné styly.

FB událost zde.

steampunkpiknik 2014web

SOUTĚŽE:

Doteky 19. století u nás

Tzn, koukejte kolem sebe, a určitě naleznete spoustu krásných staveb aj. pamětihodností. Bylo by skvělé, kdybyste na fotografii byli také.  Tři nejlepší tvůrci získají ceny

Podmínky účasti:

1. Účast na pikniku
2. Max. 2 fotografie na účastníka
3. Fotografie musí být zaslány nejpozději do 15.8. 2014
4. Fotografie se musí vztahovat k tématu
5. Každý soutěžící musí ke své fotografii/ím připojit krátký průvodní dopis s vysvětlením svého počinu ( v případě inspirace určitým dílem uvést jméno autora a název díla ).

Fotografie zasílejte nejpozději do 15. srpna na email : victorian.catherine ( zavináč ) centrum.cz,  Prosím nezapomeňte do hlavičky emailu uvést : Pražský piknik – soutěž

Steampunková soutěž

Steampunková soutěž se bude konat přímo na pikniku. Tuto každoroční záležitost jsme se rozhodli zachovat. Můžete se těšit na steampunkově i viktoriánsky laděné ceny, mezi nimiž najdete doplňky např. od  Vám známé Carmily. :)

Kostýmy, oděvy, styl: Přibližně od 1 5 do 17 hodin budeme potají sledovat Vaše kostýmy a lehce po 17 hodině ohodnotíme 3 nejlíbivější! Hodnotit nebudeme jen steampunkové outfity, takže se stojí za to pořádně oháknout! ;)
Dobroty&Pochoutky: Rádi pečete, tvoříte a máte dobré nápady? Připravte na piknik steampunkově, či viktoriánsky laděnou dobrotu! :) Ohodnotíme hned dvě nejúspěšnější a nejpovedenější pochoutky!

Vaše

Victorian Catherine & Margueritte Weinlich

Napsat komentář