STEAMPUNKOVÁ kreativní SOUTĚŽ: STEAMPUNKOVÉ počítadlo pro DIVADLO AQUALUNG

Vážení umělci, kreativci, tvůrci a  především všichni obdivovatelé a milovníci steampunku! Máme pro Vás ve spolupráci se steampunkovým Divadlem Aqualung, zajímavou tvůrčí soutěž!

O steampunkovém Divadle Aqualung jsme vydali článek před několika dny a můžeme prozradit, že s panem principálem Luborem Šplíchalem uskutečníme divadlem a steampunkem nabitý rozhovor. A nyní již k zadání soutěže.

    

Vymyslete a vyrobte  STEAMPUNKOVÉ POČÍTADLO o velikosti 20 x25 cm (rozměry mohou být i malinko větší). Fantazii se meze nekladou. Počítadlo nemusí být funkční, může být z kartonu, plastu či z jiných dostupných a lehko zpracovatelných materiálů. :)

Důležitý je jeho steampunkový ráz a design. Steampunkové počítadlo bude použito jako rekvizita v divadelní hře Maškaráda Divadla Aqualung, která se nám poprvé představí 17. září 2018! ;)

Základní a hrubá podoba počítadla:

Konečná podoba a steampunkový design je však jen a jen na Vás!

Přihlásit Vaše vyrobené steampunkové počítadlo lze fotografiemi, které s krátkým popisem zašlete na e-mail produkceaql@gmail.com. Do předmětu uveďte “steampunkové počítadlo” a do e-mailu stručné představení a popis Vašeho díla.

Fotografie zašlete nejpozději do půlnoci  12.08.2018!  Vítěze bude vybírat divadelní soubor Divadla Aqualung, který se pak s vítězem individuálně domluví na zaslání/předání počítadla.

Generální zkouška hry Figaro Divadla Aqualung v Žižkovském divadle v Praze 13. 10. 2016

A na jaké odměny se může těšit výherce? Pro vítěze budou přichystány tyto odměny:

– 2 vstupenky na premiéru divadelní hry Maškaráda Terryho Pratchetta (17. září 2018) v Žižkovském Divadle Járy Cimrmana
– oficiální poděkování v oficiálním programu divadelní hry Maškaráda
– maska Fantóma opery s podpisy divadelního soubodu Divadla Aqualung
– exkluzivní rozhovor na STEAMZINE.CZ

Již nyní se velice na Vaše díla těšíme. Pokud byste rádi představili svá počítadla na našich facebookových stránkách STEAMZINE.CZ, napište nám. ;)

Navíc, s počítadly se budete moci přihlásit i do naší každoroční soutěže –  “O nejzajímavější steampunkové dílo” ve spolupráci s Civil Steampunk. Informace doplníme v průběhu léta.

www.divadloaqualung.cz
FB: www.facebook.com/divadloaqualung
INSTAGRAM: www.instagram.com/divadloaqualung

 

Napsat komentář