Čaj o páté 2019: Steampunkové obludárium – PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZAHÁJEN!

Přinášíme všem steampunkerům dobré zprávy! Právě nyní jsme spustili předprodej vstupenek na ČAJ O PÁTÉ 2019: Steampunké obludárium za speciální předvánoční cenu 220 Kč! Tato cena platí pouze do konce roku 2018.

VSTUPENKY jsou k dispozici v předprodeji na SMSTICKET.CZ!

Předprodej akce

ČAJ O PÁTÉ 2019 je jedinečným tématickým večerem ve steampunkovém, viktoriánském & dekadentním stylu. Tentokrát se společně přeneseme do atmosféry pravého steampunkového obludária v jedné z vyhlášených čtvrtí ponurého Londýna na sklonku 19. století. Společnost čelí tváří v tvář nejen velké průmyslové revoluci, ale také době, ve které nic není nemožné a zároveň nic není takové, jak se zdá!

Přednášky, velkolepá panoptická přehlídka, prodejní stánky s módními doplňky i oděvy v různých alternativních stylech, taneční i divadelní doprovodná vystoupení, výstavy, tématická hudba, workshopy, fotokoutek, stylová výzdoba i občerstvení a mnoho dalšího! Účast na večeru je podmíněna dresscode, který je však velice pestrý a široký. Vstup na událost je vzhledem úrovni dekadence a eroticky laděným náznakům striktně pro 18+.

Předprodej se sníženou cenou vstupenek za 220 Kč spouštíme do konce roku 2018 speciálně pro steampunkovou a alternativní komunitu v ČR.

Další prodrobné informace o ČAJI O PÁTÉ 2019 postupně doplníme! ČAJ O PÁTÉ volně navazuje na předchozí ročníky: ČAJ O PÁTÉ: Viktoriánské podsvětí a ČAJ O PÁTÉ: Od oděvu po výchovu.

Napsat komentář