Steampunková fotografická soutěž 2019

Dámy a pánové,

vyhlašujeme STEAMPUNKOVOU fotografickou soutěž 2019!

Zašlete nám na e-mail steamzineredakce/zavinac/gmail/tecka/com až 4 fotografie (najednou, nebo postupně), na které jste Vy, anebo byla tato fotografie Vámi vyfocena. Můžete přihlásit i své selfie.

Do e-mailu nezapomeňte uvést své jméno/přezdívku/stránku na FB (či sdělení pokud FB profil nevlastníte) a popřípadě vzkaz, který bude zveřejněn společně s fotografií/fotografiemi!

Uzávěrka pro zaslání fotografií je dne 01.09.2019 ve 24:00 hodin, poslední fotografie budou zveřejněny v pondělí 02. 09. 2019.

Vyhlášení výherců proběhne přímo na Čaji o páté 2019: STEAMPUNKOVÉ OBLUDÁRIUM, dne 14. 09. 2019! Sledujte FB stránky STEAMzine.cz – steampunkeři v ČR pro více informací!

Odkaz na soutěžní album naleznete TADY.

V JAKÉM STYLU BY FOTOGRAFIE MĚLY BÝT?

Váš oděv a doplňky mohou být ve steampunkovém, clockpunkovém, gaslamp fantasy, viktoriánském, aristokratickém, vintage, pin-up gothic či lolita, kyberpunk, postapo, wasteland a obdobných stylech. Zachycen může být i Váš cosplay. 

PRAVIDLA & HODNOCENÍ:

– Celkově se na výhry můžou těšit 2 z Vás! 

– Všichni hlasující a soutěžící dají „to se mi líbí“ FB stránce STEAMZINE.CZ, výjimkou případů, kdy soutěžící FB profil nevlastní. Je doporučeno nasdílet soutěžní album i uveřejněnou soutěžní fotografii (neomezeně).

-Uzávěrka pro zaslání fotografií je dne 01.09.2019 ve 24:00 hodin, poslední fotografie budou zveřejněny v pondělí 02. 9. 2019, vyhodnocení a rozhodnutí o výhercích proběhne cca 3 dny před ČAJEM O PÁTÉ 2019, o ukončení hlasování informuje STEAMZINE.CZ na svém FB.

– Soutěže se mohou zúčastnit fotografové i zachycení modelové, avšak platí, že přihlásit se lze s jednou a tou samou fotografií pouze jednou. Fotograf/model by měl souhlasit se zveřejněním fotografie.

– Fotografie mohou být zaslány v počtu max. čtyř na jednoho člověka, v dobré kvalitě. Fotografie nemusíte zaslat všechny najednou.

– Soutěžící mohou fotografie jakkoli sdílet, propagovat, žádat o „to se mi líbí“, avšak činit tak v rámci zachování slušnosti, morálních hodnot a zákonů ČR.

Všechny došlé fotografie se minimálně 2x za týden objeví na FB stránce STEAMZINE.CZ v soutěžním albu.

KDO A JAKÝM ZPŮSOBEM VYHRAJE?

O jednou výherci rozhodne počet „lajků“ u fotografie v soutěžním albu na FB stránce STEAMZINE.CZ, o druhé výhře rozhodne porota složená z organizujících ČAJE O PÁTÉ 2019.

Výhry, ocenění a sponzory postupně zveřejníme, ale již teď je jasné, že se můžete těšit na velmi krásné a hodnotné ceny!

Fotografie budou postupně zveřejňovány i na facebookových stránkách Český steampunk.

Malá úprava pravidel či změna vyhrazena!

Nezapomeňte se také podívat na Čaj o páté 2019! :)

VSTUPENKY: https://www.smsticket.cz/vstupenky/15050-caj-o-pate-2019-steampunkove-obludarium

Vaše

Margueritte Weinlich za celý STEAMZINE.CZ ;)

Napsat komentář