První turnaj Tea Duelingu na Mračení 2019

Pod taktovkou Markéty von Spernak se steampunkový výsadek zůčastnil 10. ročníku historizujícího festivalu “Mračení aneb za dva zlaté” v Jílovém u Prahy. Zapojili jsme se do bohatého programu řemeslného, hudebního a pohádkového a k naší parní skupině se přidal také Martin Holota z Muzea starých strojů a technologií s replikou Božkova Parního automobilu.
Zvládli jsme i krátkou módní přehlídku, zahráli si v závěrečné bitvě a kromě kroketu a projížděk na Božkovi proběhl také první zdokumentovaný turnaj v čajových soubojích v Čechách!
Po zimní demoverzi, na které jsme brousili pravidla a upravovali je do české verze, už jsme tentokrát bojovali “na ostro”. Turnaje se zúčastnili nejen steampunkeři, ale také návštěvníci Mračení a další účinkující. Sušenky tak zkřížila pestrá směsice století a stylů. Vítězové turnaje si odnesli krásné metály, které Markéta pro turnaj připravila.

Pravidla Tea Duelingu (čajových soubojů) naleznete na stránce Tea Dueling> Obrazovou dokumentaci zajistila skvělá fotografka Veronika Pilařová z FotoNika> Pro celé album na jejím facebooku pokračujte prosím přes tento

Jako malý bonus připojujeme ještě krátké video ze špionáže na Božkův podvozek :)

Obrazový bonus od Michala Káry zatím můžete obdivovat na jeho Publikováno v STEAMZINE.CZ, UDÁLOSTI, UPLYNULÉ UDÁLOSTI

Napsat komentář