O NÁS

Vážení čtenáři,

vítejte na webových stránkách steampunkového e-zinu STEAMZINE.CZ.
STEAMZINE.CZ je nezávislý občasník zabývající se recenzemi, českou i světovou, komunitou, steampunkovou/viktoriánskou módou a technikou, vědou a uměním, 19. stoletím, sci-fi a fantasy a různými návody, tipy a triky.
Záměrem našeho e-zinu je vytvořit pro čtenáře příjemné prostředí s články v co nejširší možném záběru, sdružovat redaktory se zaměřením na výše jmenované a podobné žánry, informovat čtenáře o steampunkových akcích v České republice a v neposlední řadě uveřejňovat rozhovory s českými tvůrci a tvůrkyněmi, kteří se steampunku dotýkají.
Ačkoliv je náš e-zin teprve v plenkách, věříme, že si najde své čtenáře a velmi brzy začne fungovat jako plnohodnotný e-zin, i informační místo zároveň a bude jak Vám, tak i nám dělat radost.

Za celou redakci,

Markéta Weinlichová
(Margueritte Weinlich)

P.S.: Vzducholodě můžete parkovat vlevo. Zájemci o místo redaktora nech�� se ozvou na náš e-mailový kontakt. Do budoucna počítáme i s možností uveřejňování Vašich tématických obrázků a povídek. https://steamzine.budinsky.net/o-nas/Pokud máte zájem u uveřejnění děl, určitě se  nám můžete již teď ozvat. Více ve článku Steampunk à la STEAMZINE.